ID inzerátu: 293816

REZERVOVANÉ - Pozemok na stavbu rodinného domu v obci Vinosady

Rozloha:

771 m2 Predaj
Adresa: Modranská , Vinosady

Cena:

110 000,00 € 142,67 € / 1 m2
Posledná aktualizácia: 22.04.2022

Informácie:

Realitná kancelária Gravitas vám v exkluzívnom zastúpení ponúka predaj pozemku na výstavbu rodinného domu v obci Vinosady, neďaleko Pezinka. K pozemku vedie asfaltová obecná cesta, len posledných 50 m je štrková cesta, ktorá sa má v priebehu krátkej doby dobudovať. Kúpou nehnuteľnosti sa stávate automaticky majiteľom podielu na prístupovej súkromnej ceste.

Základné informácie

Pozemok má výmeru 771m2. Prístupová súkromná cesta, ktorá má 384m2 je vo vlastníctve majiteľov susediacich 4 pozemkov, pričom každý má na nej podiel. V územnom pláne obce Vinosady, schválenom v roku 2019, sú uvedené pozemky určené na zastavanie rodinnými domami a sú súčasťou rozvojovej lokality "2r". K uvedeným pozemkom poskytla obec UPI. Na parcelu sú dovedené všetky inžinierske siete, voda, elektrika, plyn. Kanalizácia zatiaľ v obci nie je vybudovaná, ale na pozemku je urobená kanalizačná príprava.

Lokalita

Okolie pozemkov tvoria vinice, pričom v tesnej blízkosti je plánovaná výstavba cyklotrasy. Pozemok je vo veľmi miernom svahu, pričom zabezpečuje krásny výhľad na okolité kopce a vinice. Vinosady sa nachádzajú na úpätí Malých Karpát, medzi obcami Pezinok a Modra, a od Bratislavy sú vzdialené 25 km. Rýchlu dostupnosť do Bratislavy zabezpečuje blízke napojenie na diaľnicu D1.V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Charakteristika:

Adresa: Modranská , Vinosady
Výmera pozemku celkovo: 771 m2
Typ inzerátu: Predaj
Druh inzerátu: Realitná kancelária
Hlavná kategória: Pozemky pre rodinné domy a byty
Podkategória inzerátu: Pozemok pre rodinné domy
Forma vlastníctva osobné
Pripravenosť k výstavbe schválené v územnom pláne
Dostupnost inžinierskych sietí nie je
Typ pozemku mierne svahovitý

Kontakt na makléra

Ing. Barbora Hennelová
+421903999340

Kontakt

GRAVITAS a. s.
Budyšínska ,
83103 Bratislava - Nové Mesto
+421903999340
office@gravitas.sk
Zobraziť všetky inzeráty

Kontaktný formulár