ID inzerátu: 188404

Na predaj pekný pozemok v Skalici - malebná lokalita Stračinky

Rozloha:

2 362 m2 Predaj
Adresa: Stračinky , Skalica

Cena:

39 500,00 € 16,72 € / 1 m2
Posledná aktualizácia: 08.05.2024

Informácie:

GRAND-REALITY • EXKLUZÍVNE LEN U NÁS • Ponúkame na predaj pozemok v katastrálnom území Skalica, v malebnej vinohradníckej oblasti - časť Stračinky, končiaci Stračinským potokom. Nachádza sa mimo zastavaného územia obce a je dostupný priamo z obecnej cesty, s ktorou hraničí, a to vo východnej časti katastrálneho územia obce. Cca 1,2 km od obytnej zástavby, pozemok je s juhozápadným sklonom končiacim potokom (vlastníctvo SR).

Celková výmera pozemku je 2.362 m2 a predáva sa v celku. Je zložený z dvoch parciel a môže sa predať dvom záujemcom naraz. Prvá parcela je o rozlohe 1.100 m2 (šírka cca 18 m a dĺžka 70 m). Druhá parcela je o rozlohe 1.262 m2 (šírka cca 18 m a dĺžka 70 m). Pozemok je obdĺžnikového tvaru, svahovitý, zatrávnený (lúka) a nachádza sa tu niekoľko ovocných stromčekov.

Príjazdová cesta vedie priamo k hranici pozemku, je spevnená a vo vlastníctve mesta Skalica, s bezproblémovou jazdou aj osobným autom. V okolí sú postavené vinohradnícke domčeky, či záhradné chatky s pekným výhľadom na Skalicu.

Jedná sa o parcely registra „C“, vedené ako orná pôda, s možnosťou preklasifikovania na stavebný pozemok s možnosťou výstavby vinohradníckeho domu, či záhradnej chatky. Pozemok je možné využiť aj ako ovocný sad, na pestovanie, chov zvierat, alebo včelárstvo.

Cena: 39.500 € (16,75 €/m2)

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis, a to kúpna zmluva, kolok, návrh na vklad vlastníckeho práva do príslušného katastra nehnuteľností, prepis energií, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj odborné realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk všetkých slovenských bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov. V prípade záujmu sprostredkujeme aj najvýhodnejšie poistenie nehnuteľnosti.

Využite služby spoľahlivej a overenej realitnej agentúry, ktorá je na trhu už viac ako 11 rokov. Sprostredkúvame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami. Zabezpečíme stavebnú činnosť, záhradnícke práce a poradenstvo, interiérové poradenstvo, služby architekta, znalca (odhad hodnoty nehnuteľností), či hypotekárneho poradcu a právnika. Zmeníme aj Vaše sny na skutočnosť.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti s konzultáciou.

Kontakt: Bc. Dáša Vlková, RSc. - 0903 473 262 / Bc. Lukáš Pochylý - 0917 179 438

Realitná agentúra GRAND-REALITY Skalica • ČLEN REALITNEJ ÚNIE SR

grand-reality.sk

Charakteristika:

Adresa: Stračinky , Skalica
Výmera pozemku celkovo: 2 362 m2
Typ inzerátu: Predaj
Druh inzerátu: Realitná kancelária
Hlavná kategória: Poľnohospodárske pozemky, záhrady
Podkategória inzerátu: Orná pôda
Forma vlastníctva iné

Kontakt na makléra

Bc. Dáša Vlková, RSc.
+421903473262

Kontakt

Bc. Dáša Vlková - GRAND-REALITY
Potočná ,
90901 Skalica
+421903473262
grandreality@centrum.sk
Zobraziť všetky inzeráty

Kontaktný formulár